Nějak toho v poslední době málo stíhám a navíc se mi večer přivírají oči nekřesťansky brzo… Znáte to taky? Mám se dát na drogy?!?

Vyšlo nám už druhé "Na tahu", tentokrát s mým celostránkovým tématem "flamenco" a pozvánkou na představení divadla Mandragora (i s touhle fotkou, podravujte Šárku!) a na jednu dnešní oper-air akci. Zatím v redakci přežívám. Slečna šéfredaktorka se mnou ještě nevyrazila dveře, ačkoli jsem se toho ze začátku obávala, kolegyně Blanka mne dokonce chválí. Wow. Přijdou horší časy:)

Příští týden mne čeká lahůdka – rozhovor se Simonou Stašovou. Hurááááá, už se těším – nevíte proboha, na co bych se jí mohla zeptat? Inu, bude to veselé. A druhým tipem na rozhovor je Vendulka z Hvězdné pěchoty. Až dneska jsem se podívala na její slavný taneční výkon, do té doby jsem byla naprosto mimo mísu a netušila, že tato odvážná dívka a nyní už podle některých médií "místní celebrita" pochází ze Zlína. No nevím. Jsem zvědavá, co mi řekne. A jestli to vůbec bude použitelné.

Modlím se, aby dneska nebylo v noci pod nulou, ale ono stejně bude – koná se totiž noční hra "Od soumraku do úsvitu 2" a 140 týmů včetně toho mého bude pobíhat po Zlíně a přilehlých lesích a plnit veselé úkoly. Čepice, rukavice, zimní bunda, čaj do termosky… a jdu lovit materiál na reportáž! Ještě bych si měla z netu stáhnout morseovku, tuším, že toho bude potřeba. Doufám, že hra bude náš tým nazvaný "RSS" (Radek, Silva, Staňa:)) bavit až do soboty do deseti ráno, kdy se koná vyhlášení výsledků. Jináč si pak budu muset v článku straaašně vymýšlet:§

O uplynulém týdnu a všech jeho rozkvetlých radostech jsem chtěla napsat též, ale holt, nejsou lidi. Chodím běhat, juchuuu!!! Tak podrobněji aspoň z nemilého soudku – plakej světe, neb přicházíš nejen o mnoho výjimečných lidí, ale též i čtyřnožců – ztratil se nám náš nejhodnější kocour Míša, a to rozhodně není fér. Čest jeho vrnící památce!

Tagged with:
 

One Response to Dubeeeen!

  1. prezi napsal:

    juuu 🙂 ja chci taky nekde pobihat – budu drzet palecky, at nezmrznete. A gratuluju k pracovnim uspechum

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *